Zapper Czy to działa ?

Niech opowiedzą publikacje   Artykuły z Google

Zapper oszustwo, czy prawdziwe?

Zapper faktycznie działa!

Niektóre strony sporu o skuteczne działanie próbują obalić działanie zappera , twierdząc, że nie istnieją żadne badania potwierdzające działanie  Zapera dr Clarks na pasożyty. Nikt nie wspomina , że badania zweryfikowania działania teorii mogą kosztować gigantyczne pieniądze. Jednak opublikowano jedno badanie skuteczności działania, które potwierdzają że zapper ma prawdziwą wartość –  link do publikacji w oryginalnej wersji angielskiej .

Wykorzystanie energii elektrycznej do atakowania komórek nowotworowych może wydawać się dziwny pomysł? A jednak w dwunastu głównych szpitali w USA, testuje się obecnie (badania kliniczne)  działanie prądu elektrycznego na  najgroźniejsze postacie raka Mózgu.

Używanie zappera jest po prostu zdrowym rozsądkiem. Jeśli dużo energii może zabić człowieka, to dlaczego nie można zabić małego pasożyta przy mniejszej ilości energii. W antybiotykach są trucizny, które mogą nas zabić,

Tu można zobaczyć film, który pokazuje jak energia elektryczna zabija bakterie z zębach i dziąsłach.

Nowe wideo na temat korzystania z energii elektrycznej, aby zabić bakterie w zębach i dziąsłach: odstrzeliwaniem zęby i dziąsła Od U. Buffalo, NY.

Kolejne badania nad wykorzystaniem energii elektrycznej do zabijania bakterii w wodzie: zabija bakterie w wodzie z energii elektrycznej Stanford Univ.

W innym badaniu: elektrolizie wody do zabicia E. coli, Salmonella i Listeria

Inne badanie: retrospektywne badanie chirurgii terapeutycznej skuteczności MORA terapii biorezonansowej z pacjentów opornych na konwencjonalne leczenie cierpiących na alergie, ból i zakażenie chorobami . PDF do pobrania
przez Eckart Herrmann, Michael Galle
Opublikowano w European Journal of Medycyny Integracyjnej 3 (2011) e237 -e244 W badaniu tym użyto biorezonatora. Badania wykazały znaczącą skuteczność.

Badanie przeprowadzone w roku 1997 wykazały, że niskie napięcie, natężenie prądu o niskiej może być stosowany jako środek przeciwdrobnoustrojowy . Zobacz: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9222036.

Zapper Udowodniono, ponownie, aby zabić bakterie, pierwotniaki i inne małe pasożyty w laboratorium.

To jest lepsze, mocniejsze, bardziej wydajne, a na pewno szybciej niż antybiotyków w niektórych przypadkach!

Nie trzeba mieć dyplom lekarza, aby dostrzec działanie.

Widoczny dowód, że zabija mikroby

Uwaga: Nie wszystkie Zappery działają tak samo. Obrazek pokazuje, że mikroby w słoiku po prawej stronie są zabijane przez Zapper – Po lewej stronie pokazuje, że wciąż są żywe drobnoustroje w nim. Jeśli może to zrobić w wodzie, to dlaczego nie mógłby zrobić to samo z innymi systemami na bazie wody, takie jak organizm ludzki?
Film pokazujący jak użytkowanie częstotliwości może zabijać mikroorganizmy i komórki rakowe.

Gdy obserwuje się pod mikroskopem, prąd elektryczny wydaje się wszystkie mikroorganizmy eksplodują. 

Tu widać zdjęcia i film
http://petzapper.com/zapper_works.html

Zapper jest idealnym kandydatem do wykorzystania w leczeniu infekcji opornych na antybiotyki, takie jak MRSA, Clostridium difficle i bakterii mięsożerne.

Powstaje pytanie ? Niech pacjenci ci umrzeć, a może lepiej przyznać się do błędu swoich ostatnich orzeczeń i spróbuj elektrycznie uzdrowić pacjęta. Dzieje się tak pomimo faktu, że Zapper jak urządzenia istniejącym od 1800 roku. Te baterie elektryczne medyczne były dostępne w sklepach na całym świecie, w tym Sears, Montgomery oddziałach i drogeriach.

Tak więc, oprócz braku zweryfikowanych badań przez agencje żądowe, czy istnieją realne dowody, że zapper nie działa?

Następne rozwiązanie

Nowa impulsach elektrycznych Terapia polem czerniaka zaburza ukrwienie guza i powoduje całkowitą remisję bez nawrotu

2009 artykuł naukowy opublikowany PubMed pokazuje, że częstotliwość Zapper w walce z rakiem wpływają na konkretny nowotwór. Użycie częstotliwości elektryczne raka

W 2012 roku Pola leczenia nowotworów zostały już zatwierdzone przez FDA do wykorzystania u pacjentów z powtarzających glejakiem. Według Macieja Mrugała, MD, Neurocologist na Uniwersytecie w Waszyngtonie, “Pola leczenie nowotworowe są naprawdę bardzo nowatorskie podejście do leczenia raka, nie tylko glejaka. Jest to metoda, która wykorzystuje pola elektrycznego jako sposób zatrzymania komórek w oddziałach prowadzących do skurczu nowotworu (śmierć komórki). ” Twierdzi, “pola elektryczne są znane i stosowane w medycynie na dłuższą chwilę teraz i ich aktywność biologiczna jest silnie uzależniona od częstotliwości. … Stwierdzono że te pola mają działanie hamujące na komórki dzielące “.

Nowe badania w wydawnictwie naukowym pokazuje skuteczność terapii MORA Bio-rezonans w połączeniu z Zapper . Wyniki badań pokazują, że dodanie zapper wykazują wzrost skuteczności w redukcji alergie, infekcje i bólu. Do badania użyto 30 kHz falę kwadratową na wyjściu 9V –  stronie www. sciencedirect.com i został opublikowany w European Journal of Medycyny Integracyjnej 3 (2011) e237-e244.

opublikowanym próbie badania , dr Robert Thiel okazało się, że 97% uczestników odnotowano poprawę w ciągu 45 dni, podczas gdy całkowita grupa kontrolna doznała poprawy 61,3%.(ANMA Monitor 2 (4): 5-9.1998).  Wydawać by się mogło, że taka oczywista dysproporcja oraz pokaz znaczącej skuteczności zostanie nagrodzona zainteresowanie wielu lekarzy i otwarcie nowych badań.

Poniżej znajduje się zestawienie różnych warunkach, a wynik uzyskany przy użyciu zapper 30 kHz:

Rodzaj dotknięty% Zasadniczo%
Poprawiona
Minimalnie%
Poprawiona
Strep 2,8% 75,0% 25,0%
gronkowiec 10,5% 60,0% 33,3%
Wirusowy 21,7% 35,5% 61,3%
grzybicze 33,6% 39,6% 60,4%
Pasożytniczy 42,7% 59,0% 37,7%

Ze względu na problem, że osoby zakażone HIV mają wraz z tymi, którzy są z rozpoznaniem AIDS, problem zakażeń wtórnych niedawna ParaZapper modelu ™ badano w dużej uczelni amerykańskiej.Ich wyniki podano w następujący sposób:

“25+ mężczyzn z HIV użyć repelent, gdy odczuwają objawy przeziębienia lub grypy niemal natychmiast (w ciągu 24 godzin) odpowiedzi. Objawy wydają się zatrzymać i na zimno / grypa nie przesuwa”.

Badanie to nie była oficjalna, ale było badanie raportowania siebie, w którym każdy z uczestników podano ich wyniki.

Jaka jest prawda o osobie, która używała Zappera z rozrusznikiem serca? Osoba miała raka i został ostrzeżony, że zapper, podobnie jak inne urządzenie elektroniczne, który dotyka ciała, może uszkodzić lub zakłócić pracę rozrusznika serca.  Jest to wspólny znany problem z rozrusznikiem serca. Po tym zdarzeniu aktywiści anty-Clark  zaatakowali. To nie jest to wina zapper lub dr Hulda Clark. W przypadku, gdybyście byli zainteresowani, mężczyzna przeżył awarię jego rozrusznika i jego nowotwór poszedł do umorzenia zgodnie z informacją publiczną.

W ciągu wielu lat od dr Clark wprowadzono wielu nowych usprawnień do zappera i ich wpływ na wiele rzeczy. Pojawiły się liczne odkrycia. Po pierwsze, chociaż zaleca dr Clark 30 kHz, do przełączania, istnieje szereg innych częstotliwości, które dają lepsze wyniki w różnych sytuacjach. Niektóre takie jak Don Croft Terminator, czyli w temperaturze około 15 Hz (w pobliżu podwojonej częstotliwości rezonansowej Schumann Ziemi), pomaga na wiele rzeczy, takich jak nastrój i spanie. Inni stwierdzili, że w pobliżu częstotliwości 2500 Hz miał silniejsze działanie na niektóre wirusowe zagrożenia. Stwierdzono również, że przy użyciu kilku częstotliwości może mieć jakieś dodatkowe korzyści. Dr Clark stwierdził, że “każda częstotliwość między 10 Hz i 500,000 Hz” będzie działać w przełączaniu. Niektóre częstotliwości to tylko niektóre rzeczy lepiej niż inni.

Było wielu badaczy poprzedzających Dr Clark przez wiele lat np.:, dr Raymond Rife , który ustalił, że każdy organizm miał swoje specyficzne częstotliwości oscylacyjne rezonansowe (MOR) oraz że prawo częstotliwości mogą być stosowane do zabijania organizmów. Podobnie jak głos Elli Fitzgerald mógł rozbić szklankę wina. Choć początkowo uznany za bohatera środowisko medyczne odstąpiło od jego teorii na rzecz  bardziej dochodowych leków na receptę.

Opracowano na podstawie

http://hulda-clark-quack.com/huldaclarkzapperworks.html