Zappera zasada działania dla zaawansowanych i dociekliwych

Dla początkujących zapraszam do poniższego artykułu na naszej stronie:

Poniżej znajdują się fragmenty książki „Kuracja życia” autorstwa dr Huldy Clark

W roku 1994 syn dr. Huldy Clark zbudował podręczny, precyzyjny generator częstotliwości z zasilaniem bateryjnym, aby przy niskich kosztach inwestycji dać każdemu możliwość zlikwidowania np. przyrwy jelitowej na 434 000 Hz. Kiedy Dr. Hulda Clark przetestowała urządzenie na jednej z własnych bakterii, okazało się że trzy inne szczepy promieniujące na zupełnie innych częstotliwościach również wyginęły! Nigdy wcześnie nie zaobserwowała takiej sytuacji. Gdy dokonywała testu na innych pacjentach, wszystkie szczepy bakterii udało się usunąć, mimo że były ich dziesiątki!

Dalsze badania dowiodły, że efekt nie polega na wyjątkowej konstrukcji przyrządu, ani na szczególnym kształcie generatora sygnałów. Powodem było zasilanie bateryjne !

Każdy sygnał przesunięty dodatnio, niesymetrycznie względem polaryzacji zasilania, zabija wszystkie bakterie, wirusy i pasożyty jednocześnie.

Warunkiem jest dobranie odpowiedniego zasilania (5-10 woltów), czasu trwania (7 minut) i częstotliwości (10 – 500 000 Hz)

Przed tym odkryciem Dr. Hulda Clark ustawiała sygnał wyjściowy fabrycznego generatora częstotliwości symetrycznie, aby oscylował między plusem a minusem zasilania. Teraz Dr. Hulda Clark ustawiła oscylacje sygnału między plusem a zerem (przesunięcie w stronę plusa – sygnał niesymetryczny względem zasilania). Dało to ten sam efekt, jak generator na baterie zmontowany przez jej syna.

Trzy procedury trwające 7 minut pozwalają pozbyć się wszystkich intruzów.
    Dlaczego wirus wewnątrz robaka nie umiera podczas pierwszego leczenia?
    Prawdopodobnie dlatego, że prąd o wysokiej częstotliwości przepływa wzdłuż powierzchni ciała (jest to tak zwany efekt naskórkowy) – ciało pasożyta wciąż osłaniało wnętrze.

Zapper nie działa na organizmy osłonięte, które mogą się znajdować na przykład w żołądku lub jelitach. Prąd biegnie po ścianach żołądka lub jelit nie penetrując ich wnętrza.

Metoda więc nie jest doskonałym rozwiązaniem.

Cała żywa materia charakteryzuje się zakresami częstotliwości (pasmami). Ogólnie rzecz biorąc, im bardziej prymitywne jest ciało, tym węższe jest jego pasmo promieniowania. Wyższe organizmy mają szersze pasmo przy wyższych częstotliwościach.

Dr. Hulda Clark przypuszcza, że plusowe napięcie, przyłożone w jakimkolwiek punkcie ciała, wpływa na obiekty o ujemnym ładunku – na przykład bakterie.

Dr Hilda Clark nie zaobserwowała żadnego wpływu na ciśnienie krwi, świadomość, temperaturę ciała. Leczenie nigdy nie powodowało bólu, wręcz przeciwnie – ból często ustępował.

Dr Hilda Clark określa sposób działania Zappera.

  • odczyty częstotliwości powinny mieścić się w zakresie od 20 do 40 kHz. Nasz Zapper i Zapper Dr. Clark są wykonane na częstotliwości około 30 kHz.
  • napięcie na oscyloskopie powinno wynosić 8 – 9 woltów (woltomierz odczyta napięcie nie większe niż 4-5 woltów)
  • prąd przepływający przez ciało powinien wynosić około 3,5 mA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *